Літнє оздоровлення та відпочинок має велике значення для відновлення сил та поліпшення стану здоров’я дітей Здоров’я дитини – багатство країни.

 
 
 
    Літо – час оздоровлення дітей. Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей – це добре розуміють в адміністрації та профспілці ДП «Чорноліського лісгоспу».
Літній відпочинок сьогодні – це не тільки соціальний захист, це можливість для творчого розвитку, збагачення духовного світу дитини.
Не змінюючи традиціям отримали літній відпочинок діти працівників Чорноліського лісгоспу на берегах Чорного та Азовського морів.
Режим дня повністю відповідав  потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій.  В дитячих оздоровчих закладах -  все продумано та сплановано до дрібниць, збалансоване 6-ти разове харчування, медичне обслуговування, оздоровчі процедури. Комфортні побутові умови, творчий пошук, гурткова робота, ігрові програми, екскурсії, спілкування з рослинним та тваринним світом,  все це зробило  відпочинок  дітей влітку 2021 року  яскравим та незабутнім.
До зустрічі у наступному році.
 

 

 

Вы здесь: Home Літнє оздоровлення та відпочинок має велике значення для відновлення сил та поліпшення стану здоров’я дітей Здоров’я дитини – багатство країни.
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>