Оновлюємо та розширюємо мережу рекреаційних пунктів

      У лісовому фонді Чорноліського лісгоспу функціонують 8 рекреаційних пунктів, які дають змогу комфортно відпочити на природі.
 Рекреаційні пункти мають різні функції. Так, пообіч автотранспортних доріг спеціально об лаштовані столики та альтанки слугують місцем перепочинку для водіїв. Більш  влаштовані пункти біля адміністративних приміщень підприємства приймають гостей, відпочивальників. Тут є спеціальні фотозони, місця розваг для дітвори та відпочинку для дорослих.
Лісівники щороку проводять ремонти та створюють нові рекреаційні пункти, витрачаючи чималі кошти для облаштування цих пунктів. Однак не всі оцінюють роботу і турботу лісівників. Так, нещодавно лісівники вимушені були ліквідувати рекреаційний пункт «Поляна ветеранів», який знаходився в лісовому масиві Знам’янського лісництва. Таке рішення було прийняте через те, що щороку в нього вкладались величезні кошти, бо вандали руйнували споруди та садові меблі. Так і цього року після святкування дня міста лісівники виявили на місці розташування рекреаційного пункту лише купу сміття та розбиті вщент столики та альтанки. Напевне мешканцям міста такі споруди не до душі або в них відсутня взагалі культура поведінки. То ж лісівники більше не будуть проводити відновлення та ремонт вказаного пункту.
Проте, Знам’янська громадська організація "Спортивно-патріотична асоціація "СЛАВЯН" запропонувала облаштувати альтанку біля лісового озера «Копанка», яке розташоване у лісовому фонді Знам’янського лісництва, адже влітку там відпочиває велика кількість місцевих мешканців. Лісівники відгукнулись на пропозицію. Тепер майстри лісу Знам’янського лісництва збираються у вихідні від роботи  дні та охоче майструють альтанку для відпочивальників, з надією, що мешканці бережно ставитимуться до об’єкту та цінуватимуть старання і роботу лісівників. Роботи тривають!
 

 

 

Вы здесь: Home Оновлюємо та розширюємо мережу рекреаційних пунктів
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>