Перевірили стан лісонасіннєвої бази

 
 
   У Чорноліському лісгоспі є цінні насадження, які занесені до державного реєстру постійної лісонасіннєвої бази України. Постійна лісонасіннєва база лісгоспу доволі потужна, адже вона включає в себе 40 плюсових дерев дуба звичайного та 2 дерева ясена звичайного, 4 постійні лісонасіннєві ділянки по дубу загальною площею 80,4 га та генетичний резерват площею 194 га. 
 Саме з цих ділянок лісівники щорічно проводять заготівлю насіння дуба звичайного, адже ці насадження високопродуктивні з відмінними генетичними ознаками. Недарма в народі кажуть «Яке насіння таке й покоління».  Тож, щоб мати гарний урожай жолудя лісівники дбають про лісонасіннєву базу, щорічно перевіряючи її стан. Лісонасіннєва база лісгоспу розташована у Богданівському та Чутянському лісництвах. Днями лісівники провели заходи з оновлення натурального оформлення плюсових дерев. 
 
 Довідково: плюсові дерева оформляються в натурі шляхом  наведення білою фарбою пояска на висоті 1,3 м та нанесенням номерів дерев з Державного реєстру та реєстру на підприємстві.
 

 

 

Вы здесь: Home Перевірили стан лісонасіннєвої бази
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>