Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська обл., м. Знам'янка, с. Водяне, пров. Шкільний, буд. 1, email: chernoles@ukr.net

«Зелена країна» набирає оберти!

       Першого жовтня розпочалась кампанія з масштабного заліснення України в рамках програми Президента України «Зелена країна». Ініціатива передбачає збереження та відтворення лісів, збільшення їх площі. Зокрема, у планах висадити на території України 1 мільярд дерев у найближчі три роки. За 10 років площа лісів має зрости на 1 мільйон гектарів.
На Знам’янщині в рамках Акції заплановано проведення низки заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на поліпшення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.
Лісівники Чорноліського лісгоспу на даний час провели низку заходів з озеленення навчальних закладів наших об’єднаних територіальних громад. Вже озеленені 10 шкіл та садочків і ця робота продовжуватиметься надалі.
23 жовтня на території Богданівського лісництва відбулась громадська Акція з масштабного заліснення в рамках програми «Зелена країна». В заході взяли участь представники всіх об’єднаних територіальних громад Знам’янщини: Знам’янської міської територіальної громади на чолі з головою Володимиром Сокирко, Дмитрівської ОТГ на чолі з Наталією Стиркуль, Суботцівської ОТГ на чолі з Андрієм Борідченко. До акції долучились всі, хто зареєструвався в електронній базі на сайті «Зелена Країна». На захід охоче завітали вихованці учнівських лісництв, якими опікується Чорноліськй лісгосп, не зважаючи на те, що зараз в них канікули і вони могли б просто відпочивати вдома або займатись іншими справами, журналісти місцевих засобів масової інформації. Загальна кількість учасників заходу, за підсумками реєстрації, склала 106 осіб.
Учасники Акції отримали коротку інформацію про програму Президента з масштабного заліснення та майстер-клас з висаджування сіянців від головного лісничого  Олега Яценка. Дружньою родиною любителів природи заказник «Чорноліський» наповнився 2 тисячами  молодих саджанців дуба звичайного та клена гостролистого. Протягом заходу учасники створили лісові культури на площі 0,6 га. Кожний з учасників посадив свій саджанець з надією привести сюди своїх нащадків і  показати дерево, висаджене власноруч.
Добру справу робити легко, треба лише витратити трішки свого часу!
 
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

 

Вы здесь: Home «Зелена країна» набирає оберти!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>