Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська обл., м. Знам'янка, с. Водяне, пров. Шкільний, буд. 1, email: chernoles@ukr.net

Зелена країна: акцію повторили ще раз!

      Заклик Президента озеленити країну відгукнувся в багатьох серцях українців. Адміністрація Чорноліського лісгоспу в засобах масової інформації презентувала заходи з виконання програми «Зелена країна», в яких визначили дату проведення громадської Акції 23 жовтня. Бажаючих взяти участь в Акції виявилось значно більше очікуваного, тому лісівники вирішили повторити захід, адже відмовити охочим посадити своє деревце і внести вклад в озеленення країни лісівники не мають морального права.
На захід прибули  понад 80 здобувачів освіти та викладачів з навчальних закладів Знам’янщини.
Лісівники радо прийняли гостей на своїй території, провели екскурсію підприємством, головною метою якого була мета показати учням всі етапи, які проходить дерево від насінини до глибокої його старості. То ж, гості відвідали тепличне господарство, де побачили як проводиться процес розмноження декоративного садивного матеріалу, на базовому розсаднику змогли побачити крихітні сіянці дуба, які через десятиріччя лоскотатимуть своїми кронами небесну синь.
Після коротенької інформації стосовно програми «Зелена країна» та майстер-класу з висаджування саджанців від головного лісничого лісгоспу Олега Яценка, учасники Акції взялись за мечі Колесова і саджанці. Не все і не в усіх відразу виходило робити правильно, але лісівники допомагали учням опанувати це важке ремесло.
Крім того, в ході спільної роботи лісівники відповідали на всі запитання молоді, яка цікавилась професією лісівника і діяльність підприємства.  
Результатом Акції стала заліснена галявина площею 0,5 га в ландшафтному заказнику загальнодержавного значення «Чорноліський». Але не площа новоствореного насадження  була головною метою заходу. Головне – понад 80 молодих людей посадили свої дерева і через роки з гордістю зможуть привести сюди своїх дітей і сказати: «Дивись,  оце дерево посадив я власноруч!»
 

 

 

Вы здесь: Home Зелена країна: акцію повторили ще раз!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>