Пожежонебезпечний період стартував

  Сніговий покрив в лісових масивах зійшов, лісова підстилка просохла. Це є відліком початку пожежонебезпечного періоду в лісовій галузі Кіровоградщини, адже суховійні вітри висушують минулорічне сухотрав’я, що є не аби якою загрозою до виникнення пожежі.
У Чорноліському лісгоспі вже давно   перевірили стан пунктів накопичення протипожежного інвентарю і готовності підрозділів до робіт з гасіння лісових пожеж, провели навчання з лісовою охороною, розробили і затвердили планові показники з профілактики і запобігання виникнення лісових пожеж  та  спільний з Управлінням ДСНС мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж.

  Як і в минулому році, на підприємстві створено резерв паливно-мастильних матеріалів, створено відомчу пожежну охорону та організовано рейдові бригади з охорони лісів від пожеж та виявлення порушників Правил пожежної безпеки, які діятимуть відповідно до затвердженого спільного графіку проведення рейдів.  
Підприємство веде роботу з пропаганди цивілізованого поводження в лісі, розміщуючи агітаційні матеріали з протипожежної тематики, недопущення засміченості лісових масивів, дбайливого ставлення до природи рідного краю. Краще попередити, а ніж гасити пожежу, тому на протипожежні заходи  виділені власні кошти підприємства.
Нагадуємо,  що відповідно ст. 77 КУпАП порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 грн. до 4590 грн. і на посадових осіб – від 4590 грн. до 15300 грн.
Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площ, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 4590 грн. до 15300 грн. і на посадових осіб – від 10710 грн. до 30600 грн.
Відповідно ст. 77-1 випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3060 грн. до 6120 грн. і на посадових осіб – від 15300 грн. до 21420 грн.
І саме головне, УВАГА!!! У воєнний час СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ ВІДТЕПЕР КАРАТИМЕТЬСЯ ЯК ДИВЕРСІЯ!
 
     

 

 

Вы здесь: Home Пожежонебезпечний період стартував
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>