День довкілля

     
 

 

Лісівнича родина Чорноліського лісгоспу 16 квітня взяла участь у щорічних заходах присвячених Дню довкілля.

Цього року активність громад перевищила всі сподівання! Готуатись до заходу почали заздалегідь. Ще на початку робочого тижня до лісгоспу почали надходити заявки від громадськості щодо придбання крупно мірного садивного матеріалу для висаджування їх на території громад. Мешканці Знам’янської міської територіальної громади замовили значну кількість саджанців берези, дуба, липи, кленів, ясенів. Значну кількість сіянців замовили мешканці Пантазіївського старостату. Щоб не витрачати цінний час учасників заходів присвячених Дню довкілля - лісівники підготували та надали садивний матеріал заявникам заздалегідь.

Всім школам місткої громади лісівники надали берези, вони вишикувались на подвір’ях навчальних закладів у алеї слави міст-героїв України: «Я – Чернігів! Я – Буча! Я – Маріуполь! Я – Харків!....» До створення алей, крім учнів шкіл долучились вимушені переселенці міст чиї імена отримали вишикувані в ряд берези.

Кипіла робота в міському парку культури і відпочинку. Тут містяни, спільно з очільниками міста та лісівниками висадили понад 150 нових дерев, які з часом стануть прикрасою парку та гідною зміною старим хворим деревам.

Крім робіт з озеленення міста лісівники створювали нові захисні ліси в Онуфріївському лісництві на площі 2 га, висадили близько 9 тисяч саджанців лісо утворюючих порід. Цілий день працівники десяти лісництв Чорноліського лісгоспу порались на садибах лісництв: вигрібали суху траву, стригли живоплоти, садили декоративні рослини, облаштовували клумби, ремонтували паркові і садові меблі, збирали сміття біля узлісся.

Сьогоднішній день був не зовсім спокійним,  постійно спрацьовували сирени повітряної тривоги, але жодний учасник заходу не полишив своє робоче місце. Ми сильні і сміливі, ми все можемо і переможемо, адже український народ – нащадки козацького роду.

Лісівники Чорноліського лісгоспу висловлюють щиру вдячність всім, хто дбає про майбутнє нашої Кіровоградщини. 

 
     

 

 

Вы здесь: Home День довкілля
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>